Ремонт. Як треба планувати ремонт, щоб потім нічого не довелося доповнювати чи змінювати?

Голосов пока нет

Відсутність запланованих дій у процесі виконання ремонтних робіт пов’язана з великим ризиком суттєвих додаткових витрат, що може обернутися тривалим затягуванням робіт на багато місяців і необхідністю великих фінансових витрат, що можуть виникнути через необхідність перероблення або ж виправлення недоліків чи прорахунків.

При цьому не має значення те, чи будете ви звертатися за допомогою до професійних дизайнерів, проектувальників, чи здатні самостійно спланувати всі наступні етапи виконання ремонтних робіт. В будь-якому разі ви можете попередньо та самостійно підготувати приблизний план майбутнього ремонту. Для цього вам може бути достатньо ознайомитися з останніми тенденціями у виконанні ремонтних робіт, звернувшись при цьому до відкритих джерел (інтернет, журнали, специфікою яких є саме дизайнерське оздоблення приміщень та попередня підготовка до цього процесу).

Обов’язково потрібно завчасно визначитися з тим, який саме ремонт ви бажаєте зробити. Навіть якщо після цього виконання ремонтних робіт ви доручили досвідченим фахівцям, то ваші ідеї можуть бути виконані максимально точно.

Для створення дизайн-проекту вам знадобляться детальні та точні схеми квартири, дому, оселі, в яких ретельно зазначені параметри дверних та віконних отворів, розташуванням кімнат та комунікацій.

Наступним етапом має бути детальне розрахування бюджету майбутніх ремонтних робіт. Для цього ви маєте визначитися з тим, на яку саме суму ви маєте можливість виконувати ремонтні роботи. Чи здатні ви вкласти у ремонт стільки грошей, скільки для цього необхідно? Або ж ви маєте вкластися у певні фінансові рамки.

Якщо вам так чи інакше доведеться скорочувати витрати на ремонт, то краще звернути увагу саме на практичність, мінімізуючи витрати, що пов’язані з декоративними оздобленням. При цьому не варто економити, вибираючи будівельні матеріали, якщо ви робите ставку на довговічність. Також треба визначитись з тим, на який приблизний період ви плануєте зробити ремонт, тобто коли ви плануєте проводити наступний ремонт.

Використовуючи сучасні будівельні матеріали, відремонтувати квартиру можна на найближчі 30 або навіть 40 років. Наприклад, поліуретанова наливна підлога дає можливість отримати рівну та надміцну поверхню, надійно захищену від вологи, лужних та кислотних рідин. Такими ж самими властивостями володіють акрилові шпаклювальні суміші. Єдиним суттєвим мінусом подібних будівельних матеріалів є їхня велика вартість та неприродність, натуральність.

Якщо ж висока вартість ще може бути виправданою, виходячи з тривалого періоду експлуатування у майбутньому, то синтетичний хімічний склад таких будівельних матеріалів відлякує багатьох. Водночас полімерні будівельні матеріали, компоненти використовуються сьогодні майже усюди. Для здоров’я людини вони є безпечними. Шкідливими та небезпечними можуть бути якраз підозріло дешеві будівельні матеріали невідомих виробників.

Треба розуміти, що якісний та надійних продукт ніяк не може бути дешевим. Адже його виробництво та реалізація так чи інакше будуть збитковими для самих виробників.

Ретельне планування та розрахунок є гарантією досягнення успіху при виконанні ремонтних робіт. При цьому треба знати те, з якої кімнати ви плануєте розпочати виконання ремонтних робіт, у якій послідовності ви плануєте переміщувати, переставляти меблі.

Найчастіше виконання ремонтних робіт розпочинають з найвіддаленішої кімнати, завершуючи ремонт на кухні.

Брудні будівельні роботи виконують першочергово. До таких робіт можна віднести:

  • демонтаж старої покрівлі, шпалер, стін в процесі перепланування,
  • вирівнювання бетонних поверхонь,
  • монтажні роботи звукоізолюючих та утеплювальних матеріалів.

Виконуючи заміну електропроводки потрібно враховувати майбутнє розташування меблів. На кухні та в ванній кімнати краще завчасно зробити отвори для розміщення розеток.

Наступним етапом є заміна системи опалення та встановлення сантехніки. Для остаточного висихання базових поверхонь, на яких вже були виконані шпаклювальні роботи, відводиться декілька днів. Саме в цей час спеціалісти рекомендують проводити ремонтні роботи, які не зачіпають стіни.

На наступному етапі виконується фінальне вирівнювання поверхонь, монтаж наливної підлоги, шпаклювання стін та стелі.

Після вирівнювання стін та підлоги виконується заміна вікон та дверей. Наступним етапом є встановлення розеток та вимикачів, монтаж плінтусів.

Балкон оздоблюють в останню чергу.

Усі зварювальні роботи треба намагатися виконати в один етап, тобто до укладання настінних покриттів та покриттів для підлоги. Адже іскри від зварювальних апаратів можуть дуже легко пошкодити всі ваші попередні труди.

Придбання будівельних матеріалів у кожному окремому випадку може мати свої нюанси, особливості. Але майже завжди заздалегідь потрібно закуповувати матеріалів на 8 або 10 відсотків більше від попередньо розрахованої норми.

До витрат також обов’язково потрібно додати вартість транспортування тих чи інших матеріалів, предметів, вивезення будівельного сміття до та після завершення ремонтних робіт, а також оплату праці найманих працівників. Навіть якщо ви маєте намір власноруч робити ремонт, для виконання певних робіт вам все ж таки доведеться звернутися за допомогою до фахівців.

Попереднє та ретельне планування дозволяє зробити якісний ремонт, мінімізуючи при цьому витрати.

Комментарии

Отправить комментарий

Последние новости

10.04.2019 - 22:05
28.10.2018 - 17:20
28.10.2018 - 16:57
28.10.2018 - 16:46
28.10.2018 - 16:26
02.02.2018 - 10:29
08.08.2017 - 22:08
04.07.2017 - 22:58
02.07.2017 - 07:15
13.04.2017 - 09:01
13.04.2017 - 08:50
05.04.2017 - 09:23
19.03.2017 - 23:28
13.03.2017 - 09:39
13.03.2017 - 09:34
26.12.2016 - 23:27